Batı Mah. 23 Nisan Cad. Beydemir İşhanı No:12 Kat:2 Pendik/İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

SRC Belgesi ODY Ve ÜDY Belgeleri, Karayolu Taşımacılık Faaliyetleri İle İlgili Gerekli Belgelerin Bir Çoğunun Eğitimini Vermektedir bunun yanısıra Psikoteknik Belgesi Gibi hemen her alanda karşımıza çıkan yeterlilik belgesinin testlerini psikolog denetiminde yüksek teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

2009 yılında İstanbul Pendik ilçesinde kurulan firmamız, kısa zamanda rüştünü ispat ederek milletimize güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Mesleki yeterlilik sektöründe oluşan boşluğu yakaladığımız ivmeyle kapatma gayretinde olduğumuz gibi; sektörde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemekteyiz. Alanında uzman kalifiye personelimizin özverili çalışmaları ve kurumumuzun kalite ve hizmet kavramlarının sağlıklı bir senteziyle meydana getirdiği standartlarımızla dün olduğu gibi bugün ve yarın da sizlerin hizmetinizdeyiz.

 

AS SRC Eğitim Kurumu SRC türü mesleki yeterlilik belgesini ya da psikoteknik değerlendirme testlerini ticari bir konu değil eğitim konusu olarak görüp yüksek başarı için hiç bir masraftan kaçınmaz ve bunların yükünü şoförlerimize yüklememek için fazlasıyla gayret gösterir. Kaynaklarımızı teknolojiye yatırarak bilgisayar destekli eğitimi her geçen gün geliştiriyor ve başarı oranımızı yükseltiyoruz.

 

AS SRC şoförler ve ilgili kurumlar ile uyumlu çalışarak SRC, ODY, ÜDY belgesi eğitiminde ve psikoteknik değerlendirme testlerinde kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bir felsefe ile her zaman hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
×