Batı Mah. 23 Nisan Cad. Beydemir İşhanı No:12 Kat:2 Pendik/İSTANBUL

Uygulamalı sınavlar

Anasayfa » Uygulamalı sınavlar
Uygulamalı sınavlar

src sayfaları bilgi

Öğretim programlarına uygun 3 veya 5 uygulamalı soru ile yapılır. Uygulamalı sınav bittiğinde cevap anahtarına göre değerlendirme yapılır. Uygulamalı sınavda soruların yarısından fazlasına doğru cevap veren kursiyer başarılı sayılır. Uygulamalı sınavda başarısız olan kursiyer üç kez daha uygulamalı sınava girer.

SRC Belgesi Uygulama video soruları basit olmakla birlikte 1 dakikalık zaman kısıtlaması sınava girenler üzerinde baskı oluşturmaktadır. SRC Belgesi Uygulama sınavına girecek olan kursiyerlerin kolayca cevaplayabileceği sorularda heyecan yüzünden dikkatleri dağılmakta videolardaki detayları kaçırabilmektedirler. 30’dan fazla sayıdaki video uygulama soruları kursiyerlerin sınav heyecanını azatmakta, benzer uygulama sorularında detaylara nasıl hakim olabileceklerini göstermektedir.

Yaklaşık 30 dakika süren Uygulama Deneme Sınavı, sınava girecek adayların başarı oranlarını 100% arttırmaktadır. Gerçek uygulama sınavından farkı 1 dakika sonunda doğru cevabı göstermesidir. Irmak SRC Kursiyerleri için 200 den fazla uygulama video soru çalışmaları sınıflarda ve online eğitim sisteminde ek olarak sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
×